Podpora českých Rotary clubů

Zveme Vás srdečně na benefiční koncert pro BETLÉM, který se bude konat ve čtvrtek 30. září od 17 hodin v Červeném kostele v Brně. Na koncertě vystoupí český chlapecký sbor Boni pueri  a mezzosopranistka, sólistka a členka Národního divadla v Praze Andrea Kalivodová za varhanního doprovodu Matěje Buriana. Výtěžek koncertu je určen k financování rekonstrukce Odstrčilovy vily. Přijďte prožít krásný zářijový večer a podpořit potřebnou věc.

Vstupenky budou k zakoupení přímo na místě, cena 1 vstupenky je 300 Kč.

Podpora českých Rotary clubů
Podpora českých Rotary clubů

Mezi významné dárce naší organizace patří také Rotary Cluby, které se věnují především charitě a dobrovolnictví, podporují talentované studenty a také pořádají workshopy a konference na společenská témata. RC jsou součástí Rotary International. Cílem organizace je sdružovat obchodníky a vůdčí osobnosti k poskytování humanitárních služeb, podporovat vysoké etické standardy ve všech povoláních a pomáhat budovat dobrou vůli a mír ve světě. Nejznámějšími hesly Rotary International, které vyjadřují jejich poslání, jsou „Služba nad vlastní zájmy“ a „Nejvíce získává ten, kdo slouží nejlépe.“

Štědrá finanční podpora RC Brno City, Brno a Valtice-Břeclav nám velmi pomohla financovat naše velké rozvojové projekty v posledních letech: vybudování Chráněného bydlení Mirandie, Vybudování Sociálně terapeutického centra, stavbu nového Domova Betlém a v současné době rekonstrukci Odstrčilovy vily. Celková podpora všech RC činí v součtu bezmála 3 mil. korun. Podpory a pomoci všech RC si velmi vážíme.

V současné době je podpora RC Valtice-Břeclav směrována na rekonstrukci Odstrčilovy vily v Kloboukách u Brna, která od května roku 2021 slouží pro poskytování odlehčovacích služeb lidem se zdravotním postižením a seniorům, o které zpravidla pečuje jejich rodina v jejich přirozeném sociálním prostředí.

V letošním roce se spojili hned 4 Rotary cluby a připravili benefiční koncert pro BETLÉM, který se bude konat 30. září od 17 hodin v Červeném kostele v Brně. Na koncertě vystoupí český chlapecký sbor Boni pueri  a mezzosopranistka, sólistka a členka Národního divadla v Praze Andrea Kalivodová za varhanního doprovodu Matěje Buriana. Výtěžek koncertu je určen k financování rekonstrukce Odstrčilovy vily. Přijďte prožít krásný zářijový večer a podpořit potřebnou věc.

Plakát ke stažení zde