Kalendář připravovaných akcí

Rádi se s vámi potkáme na akcích, které připravujeme.

Srdečně vás zveme na:

připravované akce
Kalendář připravovaných akcí

Čtvrtek 18. července od 17:30 hodin koncert skupiny Zakaž hvězdu a prodejní výstava obrazů uživatelů našich služeb na nádvoří Chráněného bydlení Mirandie v Brumovicích. Zde si můžete poslechnout malou ochutnávku. Vstupné dobrovolné

Čtvrtek 8. srpna od 19 hodin divadelní představení „Loutka“ v podání Dvorního divadla na nádvoří Chráněného bydlení Mirandie v Brumovicích.

sci-fi komedie
Markovi, doposud zoufale neúspěšnému ve vztazích se ženami, se splní sen - za vítězství v televizní soutěži získá prototyp umělé bytosti, krásnou a inteligentní robotickou ženu Stellu. Pere, vaří, uklízí, rozveseluje a přitom je chytrá přesně tak akorát. Jednoho dne však má i loutka soužití s mužem plné zuby. Vtipné dialogy, ve kterých se poznáte. 
 
Režie: Zdeněk Černín
Hrají: Michaela Baladová Danielová, Zdeněk Černín

Vstupné 250 Kč

Neděle 29. září otevření zrekonstruované modlitebny - herny v Morkůvkách

Ve spolupráci s našim spolupracujícím Farním sborem ČCE v Kloboukách jsme v letošním roce rekonstruovali modlitebnu v Morkůvkách, která bude od září sloužit jednak jako herna našim dětem z Domova Narnie, ale také jako prostor pro setkávání a misii Klobouckého sboru - kazatelské stanice v Morkůvkách. Poděkovat za tuto možnost a vyprosit požehnání pro aktivity konané v těchto prostorách chceme při bohoslužbě v 9:45 hodin na nádvoří Domova Narnie. Následovat bude prohlídka modlitebny, Domova Narnie i školy a po společném obědě bude připraven odpolední program na zahradě Narnie.

Sobota 23. listopadu od 17 hodin 19. společenský večer s dobročinnou aukcí v Sokolovně v Kloboukách. Vstupné 250 Kč