20. dobročinná aukce

I v letošním roce se uskuteční dobročinná aukce naší organizace. Bude to 20. jubilejní ročník ve prospěch BETLÉMA.

 

20. dobročinná aukce
20. dobročinná aukce

Od počátku roku uživatelé našich služeb vymýšleli, čím Vás zaujmout v letošní dobročinné dražbě. Následně se usilovně a s nadšením pustili do práce, aby připravili originální exponáty. K tomu přidáme krásná umělecká díla, výborná vína a další dary od našich milých přátel a nic nebrání tomu spustit 20. společenský večer s dobročinnou aukcí. Nezastaví nás ani současná nepříznivá epidemiologická situace a na ni reagující vládní opatření. Zkrátka když je dobrá vůle a možnosti, tak se cesta prostě najde.

Takže naši milí, letošní jubilejní 20. dobročinná aukce střediska BETLÉM proběhne na internetu. Spustíme ji v sobotu 28. listopadu v 17 hodin, přesně jak jsme letošní aukci plánovali a potrvá do úterý 8. prosince do 17 hodin. V ten den si totiž připomeneme  30 let od otevření Domova Betlém a v podstatě vznik střediska BETLÉM.

Budeme velice rádi, když se do dražby zapojíte, odkaz na aukční portál bude umístěn na těchto stránkách.

Na co bude výnos letošní aukce využit? Použijeme jej na rekonstrukci a vybavení Odstrčilovi vily (původního Domova Betlém), který bude od dubna opět sloužit jako objekt sociálních služeb. Více o projektu zde.