Divadlo na Betlémě

30. června 2017

Už jste si naplánovali červencové divadelní představení na betlémské terase? Ve čtvrtek 20. července od 19 hodin máte jedinečnou šanci vidět v akci držitelku Ceny Thálie Hanu Tomáš Briešťanskou a skvělého herce a režiséra Zdeňka Černína, kterého znáte třeba z Četnických humoresek. Dvorní divadlo Hlohovec tentokrát "přiveze" Manželské vraždění.

Po loňském Lakomci se bude Dvorní divadlo prezentovat hrou Manželské vraždění autora Ericha Emmanuela Schmitta (francouzský dramatik, literární historik, spisovatel a scénarista) a pod režijním vedením Zdeňka Černína.

Představení je charakterizováno jako detektivní psychothriller o lásce: Gilles se vrací domů z nemocnice, manželka Líza mu pomáhá vyrovnat se s následky úrazu, zejména se ztrátou paměti. Jenže nic není takové, jakým se jeví a v manželství nakonec vyhrává ten, kdo pohřbí toho druhého. Dokonale namíchaný koktejl napětí, překvapení, humoru, lásky i filozofických úvah, za kterým se vyplatí vyrazit na pařížský Montparnasse nebo terasu Domova Betlém v Kloboukách.

Hrají Zdeněk Černín a Hana Tomáš Briešťanská, nositelka Ceny Thálie za rok 2016.

Ještě jsme Vás nezlákali? Tak k tomu přidáme výborné víno z produkce Vinařství Josef Valihrach a drobné občerstvení a na krásný letní večer máme zaděláno. Přijďte ho prožít s námi.

Vstupné 200 Kč, vstupenky si můžete rezervovat emailem na info@betlem.org, nebo telefonicky na čísle 519 419 977 (klidně nám zanechte vzkaz na záznamníku). 

Hanka2                    Hanka3                    Hanka6