Odlehčovací služba – Domov Betlém, Klobouky u Brna 

Služba je registrována v registru poskytovatelů sociálních služeb pro číslem: 6513256.

Poslání služby:

Pomocí pobytových odlehčovacích služeb umožňujeme osobám se zdravotním postižením a seniorům krátkodobě změnit prostředí a současně jim zajistit potřebnou péči, aby si pečující osoby mohly odpočinout.

 

Stručný popis služby:

Hosté odlehčovací služby jsou zpravidla ubytováni na dvoulůžkovém pokoji, který sdílí s někým z trvalých obyvatel Domova Betlém. Hosté také mohou odebírat celodenní stravu dle předem zveřejněného jídelního lístku. Pobyty poskytujeme zpravidla v délce 1 – 3 týdnů dle předem dohodnutého termínu.

Péči zajišťují kvalifikovaní pečovatelé, přes den pečuje jeden pracovník zpravidla o tři obyvatele, potřebnou péči během noci zajišťují dva pracovníci pro celý domov. Betlém nabízí hostům odlehčovací služby nejen potřebnou péči, ale také nabídku společných kulturních a duchovních aktivit. Nabízíme také individuální masáže a ergoterapii, popř. návštěvu volnočasových dílen v Morkůvkách.

 

Nejdůležitější materiály o službě si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedené odkazy:

veřejný závazek

žádost o poskytnutí sociální služby

Vyplněnou žádost prosím pošlete poštou na adresu sociálního úseku.


Co se bude dít po obdržení Vaší žádosti?

Po obdržení Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat, abychom ověřili informace v žádosti a zahájili proces jednání se zájemcem. V případě zájmu můžete po předchozí dohodě přijet na návštěvu.Máme-li plnou kapacitu, budeme Vás kontaktovat, abychom ověřili, zda patříte do okruhu osob, kterým poskytujeme službu, a zařadíme Vás (pokud budete mít zájem) mezi žadatele. Až se uvolní místo, kontaktujeme všechny žadatele a ověřujeme, zda jejich zájem trvá (zahájení procesu jednání se zájemcem).

Máte zájem o jinou službu nebo potřebujete poradit?

Podívejte se na přehled všech našich služeb, popřípadě se můžete spojit s naší sociální pracovnicí.

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha