Domov pro osoby se zdravotním postižením – Betlém, Klobouky u Brna

Služba je registrována v registru poskytovatelů sociálních služeb pro číslem: 9688098.

Poslání služby:

V domově pro osoby se zdravotním postižením pomáháme dospělým lidem s těžkým tělesným postižením žít běžným způsobem života. Vytváříme prostor pro individualitu obyvatel v malé domácnosti v přirozeném prostředí obce. Spolupracujeme s rodinami, přáteli a odborníky. Kapacita služby je 10 stálých obyvatel.

Stručný popis služby:

Každý obyvatel má vlastní jednolůžkový, popř. dvojlůžkový pokoj, který si může po dohodě s vedoucím domova vybavit dle svého přání. Obyvatelé také mohou odebírat celodenní stravu dle předem zveřejněného jídelního lístku.
Péči zajišťují kvalifikovaní pečovatelé, přes den pečuje jeden pracovník zpravidla o tři obyvatele, potřebnou péči během noci zajišťují dva pracovníci pro celý domov. Betlém nabízí svým obyvatelům nejen potřebnou péči, ale také nabídku společných kulturních a duchovních aktivit. Nabízíme také individuální masáže a ergoterapii, popř. návštěvu volnočasových dílen v Morkůvkách. Nejdůležitější materiály o službě si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Nejdůležitější materiály o službě si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedené odkazy:

veřejný závazek

žádost o poskytnutí sociální služby

 Vyplněnou žádost prosím pošlete poštou na adresu sociálního úseku.


Co se bude dít po obdržení Vaší žádosti?

Po obdržení Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat, abychom ověřili informace v žádosti a zahájili proces jednání se zájemcem. V případě zájmu můžete po předchozí dohodě přijet na návštěvu.Máme-li plnou kapacitu, budeme Vás kontaktovat, abychom ověřili, zda patříte do okruhu osob, kterým poskytujeme službu, a zařadíme Vás (pokud budete mít zájem) mezi žadatele. Až se uvolní místo, kontaktujeme všechny žadatele a ověřujeme, zda jejich zájem trvá (zahájení procesu jednání se zájemcem).

 

Máte zájem o jinou službu nebo potřebujete poradit?

Podívejte se na přehled všech našich služeb, popřípadě se můžete spojit s naší sociální pracovnicí.

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha