Domov pro osoby se zdravotním postižením – Betlém, Klobouky u Brna

Služba je registrována v registru poskytovatelů sociálních služeb pro číslem: 9688098.

Poslání služby:

V domově pro osoby se zdravotním postižením pomáháme dospělým lidem s těžkým tělesným postižením žít běžným způsobem života. Vytváříme prostor pro individualitu obyvatel v malé domácnosti v přirozeném prostředí obce. Spolupracujeme s rodinami, přáteli a odborníky. Kapacita služby je 10 stálých obyvatel.

Stručný popis služby:

Každý obyvatel má vlastní jednolůžkový, popř. dvojlůžkový pokoj, který si může po dohodě s vedoucím domova vybavit dle svého přání. Obyvatelé také mohou odebírat celodenní stravu dle předem zveřejněného jídelního lístku.
Péči zajišťují kvalifikovaní pečovatelé, přes den pečuje jeden pracovník zpravidla o tři obyvatele, potřebnou péči během noci zajišťují dva pracovníci pro celý domov. Betlém nabízí svým obyvatelům nejen potřebnou péči, ale také nabídku společných kulturních a duchovních aktivit. Nabízíme také individuální masáže a ergoterapii, popř. návštěvu Sociálně terapeutického centra v Brumovicích. Nejdůležitější materiály o službě si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedené odkazy:

 

Nejdůležitější materiály o službě si můžete stáhnout kliknutím na níže uvedené odkazy:

veřejný závazek

žádost o poskytnutí sociální služby

 Vyplněnou žádost prosím pošlete poštou na adresu sociálního úseku.


Co se bude dít po obdržení Vaší žádosti?

Po obdržení Vaší žádosti Vás budeme kontaktovat, abychom ověřili informace v žádosti a zahájili proces jednání se zájemcem. V případě zájmu můžete po předchozí dohodě přijet na návštěvu.Máme-li plnou kapacitu, budeme Vás kontaktovat, abychom ověřili, zda patříte do okruhu osob, kterým poskytujeme službu, a zařadíme Vás (pokud budete mít zájem) mezi žadatele. Až se uvolní místo, kontaktujeme všechny žadatele a ověřujeme, zda jejich zájem trvá (zahájení procesu jednání se zájemcem).

 

Máte zájem o jinou službu nebo potřebujete poradit?

Podívejte se na přehled všech našich služeb, popřípadě se můžete spojit s naší sociální pracovnicí.

 

únor 2017 

.

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha