Potvrzení o daru pro BETLÉM

17. 1. 2017

V současné době sumarizujeme dary, kterými nás podpořili naši dárci v roce 2016. Předpokládáme, že nejpozději do konce ledna 2017 budou tato potvrzení všem dárcům doručena. Pokud by Vám do tohoto termínu potvrzení o daru nebylo doručeno, dejte nám vědět.

Dárcům, kteří nám sdělili svoji emailovou adresu, budeme posílat potvrzení elektronicky, protože ušetříme za tisk, balné a poštovné, potvrzení se nezatoulá a můžete si jej vytisknout, jakmile jej budete potřebovat. Máte-li zájem o tuto službu, stačí nám poskytnout vaši emailovou adresu. Ostatní potvrzení budeme rozesílat Českou poštou.

Betlémská hvězda vyšla 12. prosince 2016

15. 12. 2016

Milí příznivci BETLÉMA, 

jsme nadšení z toho, že se v našem středisku děje něco, o čem se dá psát. A tak jsme opět dali hlavy dohromady a předkládáme vám výsledek: Betlémskou hvězdu 2016. Pokud máte zájem o verzi v tištěné podobě, dejte nám vědět, rádi Vám ji pošleme.

HITHIT hurá!

14. 10. 2016

Diakonie ČCE-středisko BETLÉM má kreativní projekt na HITHITU s názvem: "Pec nám spadla! Kdopak nám ji postaví?" Klikněte sem a uvidíte, jak pec roste.

Superhrdinové získali dohromady 90 750 kč, projekt byl úspěšně uzavřen. Pec už je objednána. V době od 8.prosince 2016 probíhá administrace projektu a rozesílání prvních superodměn, jak jsme slíbili. Potvrzení pro daňové přiznání budeme rozesílat během měsíce ledna 217

Právě vyšla Betlémská Hvězda

21. 12. 2015

Minulý týden přivezena z tiskárny,ihned zabalena a odeslána všem členům kruhu přátel Betléma. Pokud vám nepřišla, můžete si ji prohlédnout, nebo nám napište, rádi Vám ji pošleme.

Volné místo v chráněném bydlení Mirandie v Brumovicích.

10. 7. 2015

Chráněné bydlení Mirandie v Brumovicích nabízí poslední volné místo pro dospělou osobu s mentálním, popřípadě v kombinaci s tělesným postižením. Klikněte si pro bližší informace.

Slavnostní otevření Chráněného bydlení Mirandie v Brumovicích

5. 5. 2015

V neděli 3. května 2015 v Brumovicích se sešlo i přes chladné počasí přibližně 300 lidí, aby slavnostně přivítali chráněné bydlení Mirandie na svět. Podívejte se na několik fotografií z tohoto významného dne nebo si přečtěte biblické zamyšlení Jiřího Grubera, které zaznělo při této příležitosti.

Mirandie nabízí nová pracovní místa

27. 2. 2015

Dnešním dnem zahajuje Mirandie výběrové řízení na nové pracovníky. Jejich úkol nebude lehký, budou rozjíždět zbrusu novou, moderní sociální službu těm nejvíce postiženým dospělým osobám.

Pro další informace si klikněte na inzerát.

Celý inzerát si také můžete stáhnout a vytisknout.

Apoštol Pavel slovem Mgr. Jany Gruberové

20. 1. 2015

Se svolením sestry farářky Mgr. Jany Gruberové zveřejňujeme sérii jejích kázání v Domově Betlém, která jsou věnována apoštolu Pavlovi na základě knihy Skutků.

Přejeme Vám povzbuzení při četbě těchto kázání.

O chráněné bydlení Mirandie je očekávaný zájem

15. 1. 2015

Dne 15.12.2014 byl ukončen sběr přihlášek do Chráněného bydlení Mirandie. K tomuto datu bylo podáno celkem 21 žádostí o tuto sociální službu. V současné době probíhají individuální sociální šetření, která by měla být v průběhu února, případně na začátku března ukončena. V březnu 2015 by tedy mělo již být vybráno 12 zájemců - v té době dá se říct již nových uživatelů Chráněného bydlení Mirandie

Potvrzení o darech za rok 2014 odesláno

14. 1. 2015

Dnešním dnem bylo odesláno daňové potvrzení na dary všem dárcům, kteří přispěli na činnost naší organizace v roce 2014. Pokud jste poslali svůj dar a potvrzení k Vám nedorazí do 19. ledna 2014, prosím kontaktujte nás. Mohlo se stát, že jste se například přestěhovali a my jsme potvrzení poslali na neaktuální adresu, nebo jsme neměli nějakou jinou potřebnou informaci. Děkujeme za pochopení.

Dárcům, kteří nám sdělili svoji emailovou adresu, jsme potvrzení zaslali elektronicky 8. ledna 2014. Pokud k nim patříte a email jste neobdrželi, prosím o kontrolu, jestli nespadl do spamu.

Za rok 2014 lze uplatnit v daňovém přiznání dary až do výše 15 % daňového základu, což je výhodnější pro obzvlášť štědré dárce, kteří v minulých letech mohli uplatnit pouze 10 %. Vice informací a interaktivní formulář naleznete na tomto odkaze.

Děkujeme všem našim dárcům za jejich štědrou podporu.

 

 

únor 2017 

.

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha